УКР

Компанія Ензим планує розширити виробництво та виготовляти інноваційні продукти

16 Січня 2020

Задля цього ініційовано розробку детального плану розвитку території, який в свою чергу допоможе розвантажити перехрестя Пасічна-Личаківська 

Проектовані об’єкти призначені для виробництва двох видів продуктів: неактивних дріжджів та дріжджових екстрактів. Дріжджові екстракти - це природні замінники штучних ароматизаторів та підсилювачів смаку, які виготовляються з допомогою провідної світової технології специфічної обробки дріжджових клітин. Планова продуктивність виробництва екстрактів складе 2700 т/рік. Задля цього буде проведена реконструкція діючого виробництва з добудовою головного виробничого корпусу підприємства та будівництво нових потужностей по виготовленню дріжових екстрактів.

На етапі проектування ми доклали усіх зусиль, щоб створити сучасний, екологічний та комфортний об’єкт. Було проведено оцінку впливу на довкілля і є висновок від державних органів про безпечність цього об’єкту - зазначила Мирослава Курпіта, керівник проекту, -  ”будівництво вищезазначених об’єктів планується, відповідно до чинного законодавства та з урахуванням потреб та інтересів громади міста.

Компанія облаштує тротуари, проїзди, гостьову автостоянку і зупинку громадського транспорту, а також, спільно з громадськими активістами, сквер для мешканців.

Загальне планувальне рішення гармонізоване з генеральним планом міста Львова та вирішує проблему завантаження перехрестя Пасічна - Личаківська.

Проектуючи цю розв’язку, ми тримали у фокусі реальні потреби цієї частини міста та недоліки первинного проекту. Ми вивчили та оптимізували його, додали зелені зони та вберегли від зносу приватні будинки. - зазначив головний архітектор проекту  Юрій Столяров - залучали багатьох експертів, екологів, транспортників, спілкувались з представниками місцевої громади. Відтак, тут з’явиться нова дворівнева розв’язка, яка має суттєво полегшити рух транспорту”. 

План буде реалізовано впродовж 5-ти років, після проходження усіх етапів погодження. Реалізація цього проекту дозволить створити не менше 50 нових робочих місць, та істотно збільшити податкові відрахування до місцевого бюджету.  Сьогодні на підприємстві працює 365 працівників.

Інформаційна довідка

«Ензим» - лідер ринку України серед виробників дріжджів. Майже 70% промислового хлібопечення використовують дріжджі «Ензиму», 40% своєї продукції Компанія експортує. В географії експорту 16 країн на трьох континентах: Нідерланди, Бельгія, Німеччина, Польща, Словенія, Чехія, Болгарія, Словаччина, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Румунія, Угорщина, Молдова, Азербайджан, Нігерія, Об’єднані Арабські Емірати.

Споживачі знають продукцію під торговою маркою «Львівські дріжджі». Це пресовані дріжджі упакуванням 100 грам та 42 грам, а також сухі дріжджі – 100 грам та 12 грам.

Компанія також працює з великими хлібозаводами та пекарнями. Щороку виготовляє близько 48 000 тон пресованих і сухих дріжджів та додатки для хлібопекарської і кондитерської галузей.

На «Львівських дріжджах» в Україні випікається понад 2,5 млн тон хлібобулочних виробів. Дві з трьох хлібин України випечено на дріжджах «Компанії Ензим».

Компанія сертифікована за міжнародними стандартами ISO 22000, FSSC 22000, GMP+

Сьогодні «Ензим» на етапі трансформації в інноваційну компанію. Стратегічна мета – перетворити «Ензим» на біотехнологічну компанію, підсилити наявний напрямок роботи та розвинути новий.

R&D-лабораторію компанії, в якій близько 10 науковців розробляють нові продукти – дріжджові екстракти, створено у 2016 році. Дріжджові екстракти - це природні замінники штучних підсилювачів смаку в приправах, сухих супах швидкого приготування, чіпсах, кондитерських та м’ясних виробах, напівфабрикатах. Екстракти також можуть використовуватись в вегетаріанських та веганських стравах, додаючи їжі не тільки смак, але й поживність. Компанією уже розроблено лінійку нових інноваційних продуктів, які пройшли випробування фахівцями.

Вперше нові продукти були представлені на міжнародній виставці Food Ingredients 2019 у Парижі. Перші продажі плануються в 2020 році.

Компанія планує інвестувати в розвиток нових продуктів понад 20 млн євро протягом наступних 5 років.

Фотогалерея