Біотехнології

«Компанії Ензим» важливо підтримувати репутацію підприємства, яке гарантовано забезпечує постійне вдосконалення якісних показників своєї продукції та дбає про кожного клієнта. Наша компанія представила на ринку дріжджової продукції натуральний замінник синтетичних ароматизаторів та підсилювачів смаку – дріжджовий екстракт, який на сьогоднішній день у всьому світі користується величезним попитом. Значне підвищення якості продукту, для виготовлення якого замість штучного підсилювача смаку використовують натуральний дріжджовий екстракт, неодноразово обґрунтовано науково та підтверджено споживачами. 

Наша компанія ретельно слідкує за світовими тенденціями і постійно шукає шляхи вдосконалення якості та технології виробництва дріжджових продуктів. Спеціально для об’єктивної оцінки нашої продукції за всіма критеріями було створено сенсорну групу. Вона на професійному рівні здатна визначати весь спектр смаків, запахів та післясмаків дріжджового екстракту, допомагаючи створити найбільш вдалий варіант продукту.

Наші кулінарні експерти це гарантія Вашого успіху.

Процес відбору людей в сенсорну групу відбувався за алгоритмом, головним критерієм якого були надчутливі рецептори смаку та запаху, які дозволяють більш точно розрізняти смакову та запахову гаму дріжджового екстракту. Після того, як група спеціалістів була остаточно сформована, вони пройшли необхідне навчання в Національному інституті харчових технологій в польському місті Ольштин, а потім продовжили навчатися в Україні. 

Основні цілі сенсорної групи:
1.    Визначення характеру та відтінку смаку дріжджового екстракту;
2.    Створення стандартизованої карти смаків та запахів, яка розробляється відповідно до висновків та коментарів групи спеціалістів;
3.    Підбір індивідуального смаку дріжджового екстракту згідно вподобань та побажань клієнтів.

На сьогоднішній день у всьому світі є актуальною відмова від штучних підсилювачів смаку та перехід на натуральні замінники ароматизаторів та солі. Наша група спеціалістів дає можливість постійного вдосконалення якості натурального дріжджового екстракту через призму об’єктивної та професійної оцінки його органолептичних властивостей.