До Великодня «Компанія Ензим» передала 150 продуктових наборів сім’ям у складних життєвих обставинах

30 Квітня 2021

Підтримуємо наше місто і громаду. До Великодніх свят «Компанія Ензим» спільно із благодійним фондом «Рідні» організувала акцію підтримки сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Для них сформували 150 продуктових наборів із усім необхідним до святкового столу та інгредієнти для святкової випічки – суміші «Vitapan», які виготовляє «Ензим». Із ними готувати зручно та легко, завдяки чому сім’ї зможуть випікати традиційні паски, залучаючи діток.

Мета акції – підтримати малозабезпечені та багатодітні сім’ї, даючи можливість дітям зростати з рідними в комфортних умовах, а не в дитячих будинках. 

«Компанія Ензим» – це, перш за все, львівський виробник. Ми завжди були і будемо частиною громади, дбаючи про добробут міста і львів’ян.

Підготовка до Великодня – це для нас особливий період, адже на «Львівських дріжджах» «виростають» тисячі пасок по всій Україні. І тому ми хочемо допомогти у підготовці до цього світлого свята тим львів’янам, хто через різні обставини не має такої можливості», – коментує організацію акції генеральний директор «Компанії Ензим» Андрій Цегелик.    

Отож, від середи до п’ятниці перед Великоднем продуктові набори передали малозабезпеченим сім’ям, які проживають у Львові та населених пунктах Львівської громади. 

Частину із низ розвезли волонтери благодійного фонду «Рідні», частину - передали сім’ям соціальні служби Львова. 

«Компанія Ензим» дякує за підтримку та співорганізацію акції благодійному фонду «Рідні», який працює в Україні з 2012 року. Фонд втілює проекти підтримки дітей та сімей з вразливих категорій населення, займається підтримкою двох дитячих будинків сімейного типу у Львові, проводить профорієнтаційні та освітні програми для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. А також забезпечує консультаційний та освітній супровід для дорослих, зокрема усиновлювачів, батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Фотогалерея