УКР

«Ензим» і «Кормотех» перерахували 150 тисяч гривень на страхування медиків від COVID-19

07 Травня 2020

ПрАТ «Компанія Ензим» та ТОВ «Кормотех» долучаються до страхового фонду для медиків Львова та області на випадок зараження коронавірусною хворобою.

Фонд, створений за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, охопить 3200 медичних працівників, які працюють з інфікованими коронавірусом пацієнтами. Їхній перелік сформували на підставі списків кожної опорної лікарні. І якщо у когось ПЛР-тест підтвердить зараження COVID-19, вони отримають виплати на лікування.   

До запуску страхового фонду долучились декілька благодійних фондів, представники великих львівських компаній та кластери. Загалом вдалося зібрати понад 3 мільйони гривень. Усі кошти, які залишаться на рахунку після скасування карантину, будуть виплачені медикам, постраждалими внаслідок COVID-19.

В Україні 19% пацієнтів з підтвердженою коронавірусною хворобою – медики.

«Ми з братом на початку епідемії закупили для лікарень обладнання та захисні костюми для медиків. Також долучаємось і до цієї важливої ініціативи, аби підтримати лікарів, які щодня на передовій», - каже голова наглядової ради «Компанії Ензим» Олена Вовк.   

Нагадаємо, власники сімейних компаній «Кормотех» та «Ензим» Ростислав і Олена Вовк одними з перших у Львові оголосили про бажання допомогти медзакладам у боротьбі з коронавірусною хворобою. Придбані на суму 4 мільйони гривень кардіомонітори, шприцеві апарати, генератори кисню, експрес-тести, респіратори та спецкостюми вже передали лікарням. Також в дорозі апарати штучної вентиляції легень.

Фотогалерея