Ензим представив нові продукти на основі дріжджової клітини на виставці WorldFood Ukraine

08 Листопада 2021

«Компанія Ензим» взяла участь у найбільшій в Україні виставці продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine, яка відбувалась у Києві 2-4 листопада. На заході підприємство презентувало свої нові продукти: поживний суперфуд для різноманітності смаку «Flakes» та натуральні підсилювачі смаку «ExtraCell». 

 «Враження від участі у цьогорічній виставці WorldFood вкотре підтверджують, що ринок України готовий до продуктів для здорового харчування, а наша компанія йде у правильному напрямку і пропонує саме те, на що вже є запит і у нас,  

– розповідає бренд-менеджерка інноваційних продуктів «Компанії Ензим» Уляна Агашкова. – 

Перш за все, на виставці була представлена ціла зона рослинного м’яса на основі сої та гороху. Компанії-виробники вже використовують дріжджові екстракти як натуральні інгредієнти для підсилення смаку у своїх виробах. А попит на їхню продукцію зростає. Отже, зростатиме і на екстракти. 

Щодо дріжджових пластівців, то наші «Flakes» – фактично ексклюзивна новинка для ринку України наразі. Небагато людей знають, що це за продукт. Але багато цікавляться, зважаючи на те, що він здоровий і корисний, безпечний навіть для дітей»

«Flakes» – це неактивні дріжджові пластівці. Вони є натуральним джерелом протеїну, вітамінів групи В, мінералів та амінокислот. Продукт повністю натуральний, не містить алергенів (лактози, цукру, сої, глютену) штучних добавок, барвників чи консервантів. Їх можна додавати до салатів, супів, каш, соусів, пасти та омлетів. Окрім поживності, вони додають їжі сирно-горіхового смаку. Продукт підходить для дотримання рослинної дієти, а також веганців, вегетаріанців та флексетаріанців. 

Зараз «Flakes» можна придбати в інстаграм-акаунті flakes.in.ua, де також є рецепти для приготування страв із додаванням «флейків». Незабаром перший для ринку України суперфуд з’являться в еко-крамницях та у спеціалізованих магазинах здорового харчування. 

«ExtraCell» – це натуральні підсилювачі смаку, виготовлені за допомогою дріжджової ферментації. Дріжджові екстракти використовують як інгредієнти при виробництві снеків, супів швидкого приготування, м’ясних виробів, спецій та соусів. Вони створюють грибний, м‘ясний, курячий смаки та є чудовим рішенням для веганських замінників м‘яса. Команда бренду пропонує не лише інгредієнти, а й готові смакові рішення, базовані на дріжджах (yeast-based solutions) як для великого, так і для малого бізнесу. 

Фотогалерея