УКР

Голова «Компанії Ензим» Олена Вовк допомагатиме формувати стратегію одному з кращих університетів України

02 Січня 2020

Голова наглядової ради «Компанії Ензим» Олена Вовк долучилася до оновленого складу Сенату Українського католицького університету. Також серед нових сенаторів Університету успішні українці з різних сфер діяльності – банківської, юридичної та некомерційного сектору.

Сенат, як уповноважений орган, визначає стратегію та напрямки розвитку Університету і розв’язує найважливіші питання його діяльності та залучення фінансування. Також сенатори сприяють налагодженню ефективної взаємодії вишу з органами влади, науковою спільнотою, громадськими організаціями задля підвищення якості освіти і конкурентності Університету.

«УКУ – унікальний для України навчальний заклад: своїми цінностями, стандартами, інноваціями, своїм поглядом у майбутнє, а найперше своєю спільнотою – людьми, які творять УКУ як освітній заклад ХХІ століття», – розповіла Олена Вовк.

Крім того, Олена Вовк зазначила, що обов’язки сенатора Університету – це почесна і важлива місія.

«Доєднатися до цієї спільноти в ролі Сенатора – це велика честь і відповідальність одночасно. Зараз Університет є на початку реалізації нової стратегії, яка означає новий виток розвитку і становлення Університету як беззаперечного прикладу для вищої освіти в Україні. Намагатимусь зробити все можливе, щоб УКУ пройшов цей шлях найуспішніше», – каже Олена Вовк.

Також до Сенату увійшов голова правління «Райффайзен Банк Аваль» Володимир Лавренчук, голова правління Української католицької освітньої фундації в Чикаго Тарас Шмагала, член інвестиційної ради УКУ та керуючий партнер в компанії Romexsoft Михайло Сало, що також є першим випускником УКУ.

Загалом у складі Сенату 15 осіб, серед яких також Данило Білак, директор Офісу залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest, Тетяна Іжевська, Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі (2006-2019), Наталія Попович, співзасновниця One Philosophy Group of Companies та Українського кризового медіацентру.

Джерело: сайт УКУ

Фотогалерея