«Компанія Ензим» пройшла сертифікацію ISO у системі екологічного управління та безпеки виробництва

08 Грудня 2020

У липні 2020 року ПрАТ «Компанія Ензим» успішно пройшла сертифікаційний аудит інтегрованої системи екологічного управління ISO 14000 та управління з безпеки праці й охорони здоров’я ISO 45000, про що отримала підтверджуючі сертифікати.

Також компанія пройшла ресертифікацію та підтвердила свої стандарти у системі управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000 та FSSC 22000, які отримала ще у 2007 та 2016 роках відповідно.

ISO 14001 – міжнародний стандарт, який містить вимоги до системи екологічного управління. Компанії, що керуються в роботі цим стандартом, системно підходять до вирішення питань зменшення негативного впливу господарської діяльності на довкілля. «Компанія Ензим» однією з перших у Західній Україні отримала цей сертифікат.

«Компанія Ензим» – це соціально відповідальне підприємство і впровадження та сертифікація системи екологічного управління це ще раз підтверджує. Ми усвідомлюємо необхідність відповідального відношення до ресурсів і довкілля. Це нас ставить в один ряд з великими транснаціональними компаніями, такими як Nestle, Carlsberg, Bosch. Ми – українська компанія з європейським підходом до ведення бізнесу та зі своєю історією успіху і традиціями. Разом з цим, ми постійно реалізовуємо екологічні проєкти, мета яких – мінімізувати вплив на довкілля та зберегти невідновлювальні природні ресурси. Ми долучаємось до громадських екологічних ініціатив, консультуємо компанії щодо питань енергоефективності та впровадження екологічних проєктів», - коментує генеральний директор «Компанії Ензим» Андрій Цегелик.

ISO 45001 – стандарт для систем управління охороною здоров'я та безпекою праці, метою якого є зменшення професійних травм та захворювань.

«Цей сертифікат підтверджує, що здоров’я та безпека людини – в центрі уваги підприємства. Сьогодні в умовах пандемії це особливо актуально. Ми і надалі будемо робити все необхідне, щоб наші працівники мали гідні і безпечні умови роботи, а наші гості завжди почувались комфортно і спокійно на території підприємства», - наголошує генеральний директор.

Довідка

International Organization for Standardization (ISO) – це міжнародна організація, що розробляє стандарти, дотримання яких гарантує якість надання послуг або виробництва продуктів за умов максимально ефективного використання ресурсів та мінімального впливу на навколишнє середовище. Стандарти ISO розроблені для різних сфер діяльності та прийняті по всьому світу.

Наявність в компанії діючого сертифікату ISO є гарантією якості та безпеки використання продукту для майбутнього клієнта.

Фотогалерея