Наша концепція

Провідна позиція «Компанії Ензим» на вітчизняному та європейському ринках дріжджової продукції сформувалася як результат комплексних показників успішності підприємства: високої якості та безпечності продукту, яких досягли завдяки організації процесу  виробництва у відповідності до вимог МС ISO 22000, FSSC 22000, GMP+, Kosher та Halal, постійного розвитку та модернізації виробництва, соціальної відповідальності та турботи про довкілля. 

Наша компанія ставить за головну мету отримання статусу міжнародної біотехнологічної компанії, яка виготовляє природний дріжджовий продукт для харчової галузі. «Компанія Ензим» встановила передові очисні споруди, які дозволяють не тільки значно зменшити відходи виробництва, а й отримувати біогаз шляхом очистки стоків, який приблизно на 70% покриває енергозатрати підприємства. Найближчим часом наша компанія планує повністю відмовитися від використання природного газу для збереження резерву корисних копалин. 

ПрАТ «Компанія Ензим» є постійним учасником і спонсором програм культурного та освітнього розвитку міста, за що була нагороджена відзнакою «Обличчя міста» у номінації «Львів соціально відповідальний» у 2017 році. Наша компанія прагне зробити істотний внесок у економічний розвиток Львова та України, збільшити рівень життя в нашій країні як соціально відповідальне підприємство. Команда «Компанії Ензим» переконана, що найвагоміші зміни на краще починаються з кожного з нас, тому змінює наше майбутнє уже сьогодні.