Навколишнє середовище

Співпраця з містом

Інвестування в міські очисні споруди з метою покращення їх роботи

6 млн. грн.
 
Екологічна політика
Результат:
Поглиблене очищення стічних вод
Зменшення навантаження на міські очисні системи
Співпраця з містом
Гармонійні відносини з суспільством
Отримання власного біогазу (70% від потреби)
Економія коштів Конкурентоспроможність

Екологічна політика підприємства зі збереження довкілля

«Компанія Ензим» є постійним учасником проектів, мета яких захищати екологічну безпеку та зменшити вплив людської діяльності на стан навколишнього середовища. Ми дбаємо про чистоту довкілля, розробляючи нові заходи щодо збереження природних ресурсів і їх ощадливого використання у виробничих цілях. 

Екологізація виробництва та технологій виготовлення нашої продукції є пріоритетним для «Компанії Ензим». Наша компанія вважає, що прогресивними є підприємства, які усвідомлюють вплив виробництва на довкілля та відчувають себе відповідальними за майбутнє екологічного становища регіону. Важливим стратегічним об’єктом є комплекс локальних очисних споруд, який забезпечує глибоку біологічну очистку стічних вод.

Характеристики
  • Сучасний комплекс очисних споруд "Компанії Ензим" - єдиний у Львові та області
  • Стабільно цілодобово працює 365 днів на рік
  • Біологічні методи очищення стічних вод ЗА ПЕРЕДОВИМИ світовими технологіями

Завдяки безкисневим методам очистки стічних вод утворюється біогаз, який є альтернативою природному газу та покриває близько 70% енергетичних потреб підприємства. Система очисних споруд є унікальною для Західної України та слугує прикладом для багатьох українських підприємств.

Одним з найбільш ефективних екологічних рішень «Компанії Ензим» є встановлення рекуператорів теплової енергії, яка забезпечує повторне застосування використаної теплової енергії. Рекуператори тепла зменшують постійну потребу у виробленні великої кількості енергії у виробничих цілях, що зумовлює зменшення викидів у атмосферу.

Наша компанія планомірно переходить на застосування енергозберігаючих LED-ламп у всіх приміщеннях, активно підтримує кампанію роздільного сортування сміття на макулатуру, пластик, скло та побутові відходи, а також організувала на підприємстві збір використаних батарейок для раціональної високотехнологічної переробки.

Проблема екологічного захисту та безпеки з кожним роком турбує світ все більше, як і нашу компанію. Ощадливе використання природних ресурсів сьогодні поступається політиці повної відмови від залучення природних благ з виробничою метою. Наша компанія використовує найновіше обладнання та провідні закордонні технології для втілення заходів захисту навколишнього середовища. Ми постійні учасники міжнародних конференцій, де ділимося знаннями з галузі екологічної безпеки з багатьма компаніями. На постійній основі співпрацюємо з міжнародними організаціями, які пропагують збереження та захист довкілля, що дозволяє нам отримати безцінний досвід та застосувати здобуті знання на практиці.

Схема комплексу очисних споруд «компанії ензим»

За досягнення у екологічному напрямку та інноваційний підхід компанію було визнано переможцем у номінації «Зелене місто: Львів екологічний» конкурсу «Обличчя міста» організованого спільно Львівською міською радою та Львівською торгово-промисловою палатою.

Комплекс
очисних споруд «компанії ензим»

У 2004 році компанія розпочала впровадження високотехнологічного екологічного проекту з очищення стічних вод, що відповідає сучасним світовим нормам. Інвестиції в цей проект склали понад 5 мільйонів євро.

У результаті біологічної очистки стічних вод утворюється сировина для виробництва сертифікованих органо-мінеральних добрив ТМ «АгроБеллум» та альтернативний природному газу енергоносій - біогаз (метан), який буде використовуватись для забезпечення підприємства тепловою енергією.

Інвестиції в проект
2004 Сучасний комлекс очисних споруд
2013 0,5 млн. євро
2015 - 2016 рр 2,5 млн. євро
2017 1,5 млн. євро
План залучення зацікавлених сторін
Звіт післяпроектного моніторингу