Пошкодження хідника на Личаківській відбулось через комплекс причин

15 Квітня 2021

Наприкінці березня «Компанія Ензим», залучивши геологів, провела обстеження схилу та тротуарів на вулиці Личаківській, де почали з’являтись тріщини та сколи. 

За висновками експертної групи, причиною руйнувань стали декілька факторів:  неналежне облаштування водовідведення, насипання ґрунтів у процесі ремонту вулиці Личаківської, зведення підпірної стінки на будівництві заводу.

Зокрема, у 2020 році низову частину схилу привантажили насипними ґрунтами, які не укріпили. Окрім того, лише в одному місці зараз є лотки для скиду води в місця організованого стоку. Решта ж акумулюється в підніжжі і спричиняє інтенсивне розмивання схилу. Через це його поверхня вкрита тріщинами, сколами, випучуваннями ґрунту. Ширина розкриття тріщин на момент виконання комісійного огляду – 29 березня 2021 року, сягала від 2-3 до 10-15 сантиметрів.

Акт-обстеження із експертними висновками геологів про це компанія надіслала замовнику робіт та профільному департаменту міської ради Львова 8 квітня.

Безумовно, «Компанія Ензим» проводитиме укріплювальні роботи у місці зсуву в межах будівництва підпірної стінки для майбутнього заводу. Водночас вкотре наголошуємо, що через неналежну якість ремонтних робіт уваги потребує вся протяжність схилу. 

Фотогалерея