Професійне хлібопечення

ЦЕНТР хлібопечення «ХЛІБНИЙ ДІМ»

«Хлібний дім» представляє дріжджі хлібопекарські під ТМ «Львівські дріжджі» і додатки для хлібопекарського та кондитерського виробництва під ТМ «ВІТАПАН».

«Компанія Ензим» - це підприємство, яке завдяки сумлінній праці та інноваційним ідеям утвердилося на європейському ринку професійного хлібопечення, як один з найкращих виробників дріжджової продукції. Щороку з дріжджів компанії виготовляється близько 2,5 млн т хліба.

Найвагомішим показником стрімкого розвитку «Компанії Ензим» є значно збільшена за останні роки частка експорту продукції, яка сьогодні складає близько 40% виробництва дріжджів підприємства. Продукція компанії постачається у такі країни Європи, як Нідерланди, Бельгія, Німеччина, Польща, Чехія та Словаччина. Близько 60% вітчизняного ринку дріжджів забезпечується продукцією «Компанії Ензим».

Основною діяльністю підприємства є виготовлення пресованих та сухих дріжджів. Зокрема, «Компанія Ензим» - це єдиний виробник сухих дріжджів в Україні. Асортимент дріжджів компанії представлений такими продуктами:

1. Пресовані хлібопекарські дріжджі «Екстра»

2. Пресовані хлібопекарські дріжджі промислового призначення «Стандарт хлібний Класичні»

3. Пресовані хлібопекарські дріжджі промислового призначення «Стандарт хлібний Ефект +15%»

4. «Львівські дріжджі» пресовані

5. Дріжджі «Extra» сухі інстантні (швидкорозчинні)

Умови хлібопечення та виготовлення кондитерських виробів не завжди забезпечують використання сировини найвищого ґатунку. Тому «Компанія Ензим» пропонує лінійку хлібопекарських і кондитерських додатків від ТМ «ВІТАПАН», які призначені для покращення якісних показників кінцевої продукції. Асортимент ТМ «ВІТАПАН» представлений такими продуктами:

1. Покращувачі «ВІТАПАН» для виготовлення хлібобулочних виробів

2. Крем «ВІТАПАН» для приготування холодних кондитерських кремів

3. Мікс «ВІТАПАН» для виробництва спеціальних хлібобулочних виробів з підвищеною харчовою цінністю

4. Кекс «ВІТАПАН» 25% і 100% для швидкого та простого приготування кексів

«Компанія Ензим» на європейському ринку підтвердила високу якість своєї продукції за допомогою систем міжнародної сертифікації. Якість дріжджових продуктів компанії успішно пройшла процес верифікації, за що «Компанія Ензим» отримала сертифікати ISO 22000, FSSC 22000, GMP+, Halal та Kosher. «Компанії Ензим» важливо завжди бути на крок попереду, тому якість дріжджів, технології виробництва та професіоналізм наших фахівців вже багато років дозволяють формувати високу конкурентоспроможність підприємства на українському та світовому ринках дріжджів.

«Компанія Ензим» - серйозний гравець на європейському ринку.
70%
Продукція заводу під ТМ «Львівські дріжджі» забезпечує близько 70% українського дріжджового ринку. У 2011 році з дріжджів компанії випечено близько 2,5 млн. тон хліба.
40%
Близько 40% об’єму виробленої продукції щорічно експортується у Нідерланди, Бельгію, Німеччину, Чехію, Словаччину, Польщу, Болгарію, Молдову.

Додатки

Виробництво додатків та сумішей для хлібопечення під ТМ «ВІТАПАН»