Професійне випікання

«Хлібний дім» – це Інноваційний центр хлібопечення «Компанії Ензим», виробника «Львівських дріжджів». Завдання центру – комплексне консалтингове обслуговування хлібопекарських підприємств.

Працівники центру – висококваліфіковані фахівці, які застосовують творчий підхід до створення і впровадження інновацій у хлібопеченні.

Однією із найвагоміших складових успіху «Компанії Ензим» є прагнення до беззаперечного лідерства на ринку дріжджової продукції в Україні та світі. Щоб утримувати провідні позиції у рейтингу підприємств, які займаються виготовленням дріжджів, компанія дотримується світових стандартів якості продукту.

Орієнтування винятково на надання комплексних рішень дало поштовх створенню інноваційного центру хлібопечення «Хлібний Дім». Він покликаний прослідковувати шлях від продажу нашої дріжджової продукції до її найбільш ефективного використання у виробництві підприємств-клієнтів. Фахівці ІЦХ «Хлібний Дім» консультують споживачів щодо актуальних методів застосування дріжджів та хлібопекарських додатків, а також аналізують і за необхідності коригують процес виробництва хлібопекарської продукції.

Інноваційний хлібопекарський центр «Хлібний Дім» невпинно працює над покращенням якості дріжджового продукту і консалтингових послуг, а «Компанія Ензим» залучає всі наявні ресурси для постійного підвищення кваліфікації співробітників центру хлібопечення. Удосконалення виробництва та поглиблення знань спеціалістів інноваційного центру забезпечують ефективну роботу наших клієнтів, як малих пекарень, так і хлібозаводів. 

«Хлібний Дім» запрошує хлібопекарів, технологів та власників пекарень на семінари та демонстраційні випічки, де охоче ділиться здобутим на практиці досвідом, інформує про актуальні світові тренди хлібопечення, розробляє оригінальні рецепти виготовлення хлібопекарської та кондитерської продукції з використанням продуктів «Компанії Ензим». 

Хлібопекарський центр «Хлібний Дім» надає кваліфікований супровід та професійну консультацію щодо такої продукції «Компанії Ензим», як дріжджі для випікання хліба та кондитерських виробів, хлібопекарських додатків ТМ «ВІТАПАН», серед яких хлібопекарські покращувачі спеціального та універсального призначення, кондитерські та хлібопекарські суміші, креми холодного приготування.

Ми пропонуємо нашим клієнтам професійні рішення та гарантований результат. Кінцевою метою інноваційного центру хлібопечення «Хлібний Дім» та «Компанії Ензим» є не просто збут продукції, а забезпечення ексклюзивного підходу до кожного клієнта. Це фахові поради щодо правильного застосування дріжджів, а також розширення асортименту компаній-клієнтів за рахунок індивідуальної розробки нових рецептів. ІЦХ «Хлібний Дім» на базі «Компанії Ензим» необхідний для надання професійної та оперативної допомоги клієнтам, які прагнуть зробити свій продукт ще більш якісним, а своє підприємство – ще більш успішним.
 

Технологами Інноваційного центру «Хлібний дім» постійно розробляються рецептури для промислового хлібопечення на нові види хлібобулочної продукції.

СПІВПРАЦЯ З ІЦХ «ХЛІБНИЙ ДІМ» ЦЕ:

  • кваліфікована, професійна консультація, оперативна допомога;
  • семінари, презентації, демонстраційні випічки;
  • відпрацювання технологій безпосередньо на хлібопекарському підприємстві;
  • інноваційні, професійні рішення для вашого бізнесу;
  • оригінальні рецептури;
  • розширення Вашого асортименту
  • зменшення собівартості;
  • партнерські стосунки; додатки для хлібопекарського та кондитерського виробництва під ТМ «ВІТАПАН»