Research & Development

R&D

R&D-підрозділ «Компанії Ензим» - це важливий стратегічний відділ, який сумлінною працею забезпечує високу конкурентоспроможність нашої продукції на вітчизняному та світовому ринку. Основним завданням інноваційної лабораторії нашого підприємства є забезпечення якості хлібопекарських та спиртових дріжджів і розробка нових продуктів. Для швидкого та результативного виконання поставлених цілей R&D-підрозділ розробляє спеціальний план та концепцію, згідно яких будується робота в лабораторії. 

R&D-підрозділ постійно проводить тестування та дослідження виготовлених дріжджів для збільшення ефективності та продуктивності роботи. Інноваційна лабораторія ставить за мету оптимізацію технології виробництва дріжджового продукту шляхом відтворення промислових умов ферментації у невеликих масштабах за допомогою пілотної лінії. Пілотна лінія є зменшеною версією виробничих потужностей і використовується винятково для наукових експериментів та досліджень. 

 

Наші цілі у R&D напрямку:

Для інноваційної лабораторії «Компанії Ензим» є важливим підтримувати стабільну якість дріжджів. Вона досягається шляхом збереження належної активності продукту протягом всього його терміну зберігання. R&D-підрозділ має свій власний музей штамів дріжджів, які є базою для виробництва дріжджового продукту. Лабораторія підтримує чистоту штамів для збереження їх якості. 

Одна з основних цілей R&D-підрозділу – постійне вдосконалення якості дріжджів та технології виробництва. Це забезпечує високу конкурентоспроможність на ринку дріжджової продукції. 

Інноваційна лабораторія досягла значного успіху у виготовленні нових видів продукту, таких як винні дріжджі та дріжджові екстракти. R&D-підрозділ використовує методи класичної селекції штамів дріжджів, що дає можливість застосувати природній потенціал клітини. 

R&D-підрозділ ПрАТ «Компанії Ензим» постійно співпрацює з закордонними консультантами. Це сприяє розширенню наших знань у галузі виготовлення дріжджів та дозволяє використовувати найсучасніші світові тенденції при розробленні нової продукції та вдосконаленні вже існуючої.

R & D

Інноваційні продукти

Синергія досягнута шляхом об’єднання виробничої бази та розумового потенціалу нашого R&D дозволяє запустити новий, інноваційний продукт на ринок та підтримати клієнта. Це допомагає клієнтам краще контролювати свої виробничі процеси, собівартість, через використання високоякісних натуральних інгредієнтів. Це є основною ідеєю розробки наших продуктів.

Було отримано значний досвід у харчовій галузі, вже не згадуючи біотехнології, досвід в яких було досягнуто у співпраці з нашими партнерами. Сьогодні цей перспективний напрямок залишається важливою складовою компанії та її стратегічного бачення розвитку.