Соціальна політика

Соціальна відповідальність «Компанії Ензим»

Політика з охорони праці

Соціальна відповідальність є одним з найважливіших корпоративних принципів ПрАТ «Компанії Ензим». Підприємство дбає про рідне місто та його мешканців, підтримує існуючі та запроваджує власні суспільно-важливі проекти.

«Компанія Ензим» була визнана найбільш соціально відповідальним підприємством Львова у 2017 році, за що отримала відзнаку «Обличчя міста» у номінації «Львів соціально відповідальний».

 
Підприємство успішне тоді, коли допомагає покращити добробут суспільства
 
Підприємство успішне тоді, коли допомагає покращити добробут суспільства

Суспільно-важлива діяльність «Компанії Ензим» об’єднує цілий спектр благодійних та культурно-просвітницьких проектів, серед яких партнерська підтримка міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси, фестивалю класичної музики LvivMozArt і спорудження спортивного майданчика для Храму Покрови Пресвятої Богородиці.

Компанія стала ініціатором і спонсором будівництва дитячого майданчика у стилі «яворівської забавки» в Музеї народної архітектури та побуту, організовує майстер-класи з випікання хліба для дітей та підтримує проведення Свята хліба, Різдва та Великодня в Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького. 

Інвестиції

«Компанія Ензим» інвестувала кошти у розвиток дитячого освітнього проекту «Навігатор по етикетках», метою якого є навчити дітей правильно читати етикетки та швидко знаходити необхідну інформацію про продукт. 

Наша компанія завжди активно долучається до просвітницьких та культурних програм, які є важливими для жителів Львова. Часто надає партнерську та фінансову підтримку соціальним заходам, які сприяють збереженню та примноженню культурної спадщини Галичини та України.

 
 

«Компанія Ензим» відкрита до спілкування та діалогу!

Ми готові ділитися власним досвідом і розглядати інноваційні проекти для покращення діяльності компанії як соціально відповідального підприємства.