Викладачі УКУ отримуватимуть стипендію імені засновника «Ензиму» Ореста Вовка

02 Листопада 2021

З ініціативи голови наглядової ради «Компанії Ензим» Олени Вовк із цього начального року в Українському католицькому університеті започаткована викладацька стипендія пам’яті засновника нашого підприємства Ореста Вовка.  

Першою цю стипендію на 2021-2022 навчальний рік отримала Ярина Колісник. Вона працює заступницею декана Факультету наук про здоров'я, доценткою кафедри фізичної терапії та ерготерапії УКУ.  

Ярина Колісник веде курс про здоров’я людини в сучасному світі. Під час нього студенти  вивчають, що таке раціональне харчування, як працює імунна система людини, яке значення має рухова активність та якою вона має бути, а також загалом про дієві способи збереження та зміцнення здоров’я.  

Напрямок здоров’я для надання стипендії обрали невипадково. «Ми хочемо, щоб кожен їв смачно та корисно, був здоровим та жив довго», — це частина місії нашої компанії. Аби її досягнути, ми трансформуємось у біотехнологічне підприємство і невпинно шукаємо у дріжджовій клітині найцінніше, щоб дати людству альтернативні, здорові продукти. Серед них уже сьогодні є дріжджові екстракти та флейки, а також високотехнологічні кормові добавки для продуктивних тварин.  

До слова, голова наглядової ради «Компанії Ензим» Олена Вовк входить до складу Сенату УКУ. Цьогоріч вона також долучилась до збору коштів на новий колегіум для студентів цього університету.  

Фотогалерея